United fans Balkan
Taylor Swift traži ”visokog i duhovitog” momka 64pc10
REGGUJTE SE NA JEDINI OVAKAV FORUM NA BALKANU!
United fans Balkan
Taylor Swift traži ”visokog i duhovitog” momka 64pc10
REGGUJTE SE NA JEDINI OVAKAV FORUM NA BALKANU!
United fans Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za sve fanove Twilighta, Charmed, Disney zvezda, Pakovog sveta, HSM-a..Ukratko za sve fanove.Da vidimo koga ima vise., )
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Taylor Swift traži ”visokog i duhovitog” momka

Ići dole 
AutorPoruka
BB fashion
Newser
Newser
BB fashion


Ženski Broj poruka : 72
U.f.B. poeni : 5311
Datum upisa : 09.03.2010

Taylor Swift traži ”visokog i duhovitog” momka Empty
PočaljiNaslov: Taylor Swift traži ”visokog i duhovitog” momka   Taylor Swift traži ”visokog i duhovitog” momka Icon_minitimeUto Apr 06, 2010 9:51 am

Taylor Swift želi pozitivne pomake nakon neuspele veze sa Taylorom Lautnerom. Sada traži ”visokog i duhovitog” momka.

Taylor i Taylor su počeli da izlaze zajedno nakon zajedničkog snimanja filma ”Dan zaljubljenih” ali je romansa pukla u decembru. Govoreno je da se raskid usledio jer među njima nije bilo ”hemije”, ali Swift, koja je viša od 180 cm, nagovestila je da je razlika u visini krivac za njihov raskid.

Dobitnica Grammyja kaže: ”Loša strana toga što sam visoka je što sa većinom drugih ljudi nemam istu liniju pogleda, ne mogu da ih gledam ravno u oči, već deluje kao da ih gledam sa visine, što je nekako neprirodno – gledati dole da bi pričao sa nekim, a oni moraju da te gledaju gore.”

Swift je pomenula i koga sada traži: “Treba mi neko sa kim imam sličan smisao za humor. To mi je jako važno.”
Taylor Swift traži ”visokog i duhovitog” momka Taylor-Swift1
Preuzeto sa http://www.bravo.rs
Nazad na vrh Ići dole
 
Taylor Swift traži ”visokog i duhovitog” momka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 'Taylor Swift je prva preslušala moj album'
» Taylor Swift se u isto vreme zabavlja s čak tri muškarca?
» Taylor...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
United fans Balkan :: Disney stars :: Novosti-
Skoči na: