United fans Balkan
'Taylor Swift je prva preslušala moj album' 64pc10
REGGUJTE SE NA JEDINI OVAKAV FORUM NA BALKANU!
United fans Balkan
'Taylor Swift je prva preslušala moj album' 64pc10
REGGUJTE SE NA JEDINI OVAKAV FORUM NA BALKANU!
United fans Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za sve fanove Twilighta, Charmed, Disney zvezda, Pakovog sveta, HSM-a..Ukratko za sve fanove.Da vidimo koga ima vise., )
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 'Taylor Swift je prva preslušala moj album'

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Josip
Newser
Newser
Josip


Muški Broj poruka : 41
U.f.B. poeni : 5200
Datum upisa : 09.04.2010

'Taylor Swift je prva preslušala moj album' Empty
PočaljiNaslov: 'Taylor Swift je prva preslušala moj album'   'Taylor Swift je prva preslušala moj album' Icon_minitimeSub Apr 10, 2010 12:26 pm

Selena Gomez, 17-godišnja Disneyjeva zvjezdica, kaže da je njezina dobra prijateljica, nagrađivana country pop pjevačica Taylor Swift među prvima preslušala njen debi album i dala mu zeleno svjetlo
'Htjela sam da Taylor presluša album prije nego bude objavljen. Zbilja jako cijenim njezino mišljenje. Ne samo što je talentirana, ona je i sjajna osoba', kaže Selena koja je objavila svoj prvi album Kiss & Tell s bendom The Scene.
Selena, koja se proslavila ulogom u seriji Wizards Of Waverly Place, nedavno je otkrila da uživa u tipičnim ženskim stvarima poput šopinga. 'Uživam u osmišljavanju novih kombinacija. Moda je za mene poput umjetnosti', smatra Selena koja je bila u vezi s Nickom Jonasom iz Jonas Brothersa i Taylorom Lautnerom iz sage 'Sumrak'.
Nazad na vrh Ići dole
*Iwona*
*Početnik*
*Početnik*
*Iwona*


Broj poruka : 44
U.f.B. poeni : 5198
Datum upisa : 28.02.2010

'Taylor Swift je prva preslušala moj album' Empty
PočaljiNaslov: Re: 'Taylor Swift je prva preslušala moj album'   'Taylor Swift je prva preslušala moj album' Icon_minitimeNed Apr 18, 2010 2:05 am

znam za owo...super :))
Nazad na vrh Ići dole
 
'Taylor Swift je prva preslušala moj album'
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
United fans Balkan :: Disney stars :: Novosti-
Skoči na: