United fans Balkan
Demi zeli ''metal'' karijeru 64pc10
REGGUJTE SE NA JEDINI OVAKAV FORUM NA BALKANU!
United fans Balkan
Demi zeli ''metal'' karijeru 64pc10
REGGUJTE SE NA JEDINI OVAKAV FORUM NA BALKANU!
United fans Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za sve fanove Twilighta, Charmed, Disney zvezda, Pakovog sveta, HSM-a..Ukratko za sve fanove.Da vidimo koga ima vise., )
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Demi zeli ''metal'' karijeru

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Angel_one_♥
*Golden member*
*Golden member*
Angel_one_♥


Ženski Broj poruka : 553
U.f.B. poeni : 5890
Datum upisa : 05.03.2010

Demi zeli ''metal'' karijeru Empty
PočaljiNaslov: Demi zeli ''metal'' karijeru   Demi zeli ''metal'' karijeru Icon_minitimeSub Mar 06, 2010 1:13 pm

Čini se da bi se Disneyjeva nova zvijezda, iako izvodi pjesme koje bi se mogle žanrovski svrstati u teen pop rock, voljela okušati u žešćim glazbenim vodama.

'Maštam o suradnji s nekim metal bendom. Htjela bih snimiti brutalne vokalne dionice, ali da nitko ne zna da sam to ja', rekla je Demi, dodajući da se divi upravo metal glazbenicima.

'To je glazba drugačija od svih drugih žanrova. Metal glazbenici ulažu puno više od drugih kad su na sceni. Otkrila sam taj žanr kad sam bila u osnovnoj i zakačila sam se. Stvarno mi se sviđa takva glazba', otkrila je mlada Demi, a jedan od najboljih koncerata na kojem je bila je bio nastup benda Dimmu Borgir.

'Bilo je nezaboravno. U svojoj crvenoj haljini sam totalno odudarala od fanova benda, ali nije me bilo briga. Super sam se zabavila. I - izgubila cipele', smije se Demi Lovato, a cijeni i grupe Maylene, The Sons of Disaster, Lamb of God, Underoath i Dr. Acula.

Hoćemo li u budućnosti zbilja imati priliku vidjeti Demi u metal izdanju ili je to njezin pokušaj da se distancira od ostalih sladunjavih Disneyjevih zvijezda, vrijeme će pokazati. Demi zasad ide bolje nego je ikad i sanjala, a nedavno ju je Forbes uvrstio na šesto mjesto liste najuspješnijih novih zvijezda u 2008.
Osim što je dobila ulogu u filmu 'Princess Protection Program' u kojem će glumiti u društvu svoje najbolje prijateljice Selene Gomez, Demi će igrati i u seriji 'Sonny With a Chance', a sve se glasnije šuška i o nastavku 'Camp Rocka'.

Preuzeto sa DisneyStarsSerbia
Nazad na vrh Ići dole
HollaGurl
Admin
Admin
HollaGurl


Ženski Broj poruka : 782
U.f.B. poeni : 6297
Datum upisa : 12.02.2010
Godina : 29
Lokacija : In a La'La Land..^^

Demi zeli ''metal'' karijeru Empty
PočaljiNaslov: Re: Demi zeli ''metal'' karijeru   Demi zeli ''metal'' karijeru Icon_minitimePon Mar 08, 2010 6:26 am

neee...kakav crni metaalll..xDD
Nije meni ona za metal..Super joj je sada..Pop-rock joj savreseno pristaje(ja mislim)xP..:)
Nazad na vrh Ići dole
https://unitedfansbalkan.forumotion.com
 
Demi zeli ''metal'' karijeru
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ko zeli palacinke..?xD
» Demi priznaje da se vidja sa Joe-m
» Joe Jonas i Demi više ne skrivaju ljubav
» Demi Lovato ”presrećna” jer je upoznala Kelly Clarkson

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
United fans Balkan :: Disney stars :: Novosti-
Skoči na: