United fans Balkan
'Mrzila sam kako izgledam u srednjoj školi' 64pc10
REGGUJTE SE NA JEDINI OVAKAV FORUM NA BALKANU!
United fans Balkan
'Mrzila sam kako izgledam u srednjoj školi' 64pc10
REGGUJTE SE NA JEDINI OVAKAV FORUM NA BALKANU!
United fans Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za sve fanove Twilighta, Charmed, Disney zvezda, Pakovog sveta, HSM-a..Ukratko za sve fanove.Da vidimo koga ima vise., )
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 'Mrzila sam kako izgledam u srednjoj školi'

Ići dole 
AutorPoruka
Josip
Newser
Newser
Josip


Muški Broj poruka : 41
U.f.B. poeni : 5142
Datum upisa : 09.04.2010

'Mrzila sam kako izgledam u srednjoj školi' Empty
PočaljiNaslov: 'Mrzila sam kako izgledam u srednjoj školi'   'Mrzila sam kako izgledam u srednjoj školi' Icon_minitimeSub Apr 10, 2010 12:27 pm

Taylor Swift, visoka plavuša koja bi se lako mogla baviti manekenskim poslom da želi, kaže da je u srednjoj školi bila nezadovoljna svojim izgledom
'Zbilja sam mrzila svoju kovrčavu kosu. Stalno sam je ravnala. Još je postalo gore kad mi je tadašnji dečko rekao 'Sviđa mi se kad izravnaš kosu.' Naravno, nakon toga sam stalno ravnala kosu. Par puta mi je rekao da mu super izgledam skvarcana. I naravno, stalno sam bila u solariju. Jednog dana sam se osvijestila, jer sam shvatila da sam postala sasvim drukčija osoba od one kakva sam bila. Ta me je spoznaja šokirala', ispričala je Taylor (20) za magazin Sugar.
Plavokosa dobitnica nekoliko Grammyja kaže da je super prijateljica s pjevačicom Katy Perry i Disneyjevom zvijezdom Selenom Gomez.
'Katy Perry šalje najluđe moguće SMS poruke i uvijek me razveseli. Selena je zbilja sjajna cura i stvarno sam sretna što ih imam', rekla je Taylor Swift.
Nazad na vrh Ići dole
 
'Mrzila sam kako izgledam u srednjoj školi'
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako zamisljate osobu iznad?(u slikama)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
United fans Balkan :: Disney stars :: Novosti-
Skoči na: